Kategoria: Aranżacja tarasu

Nie wiesz jaka aranżacja tarasu sprawdzi się w Twoim przypadku? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, ta kategoria jest dla Ciebie! Przeczytaj porady naszych specjalistów odnośnie do aranżacji tarasu i balkonu.

Aranżacja tarasu – od czego zacząć?

Aranżacja tarasu nie jest prostym zadaniem, jednak mamy nadzieję, że nasze porady Ci to ułatwią. Nie ma uniwersalnych zasad na to zadanie, jednak jest kilka rzeczy , na które warto zwrócić uwagę. Przede wszystkim rodzaj mebli. Jeśli chodzi o urządzanie tarasu, to w internecie znaleźć można wiele zdjęć z pięknymi kanapami i fotelami. Prezentuje się to ładnie, natomiast na dłuższą metę jest mało praktyczne. Pamiętaj, że mamy tu do czynienia z przestrzenią na zewnątrz, gdzie panują inne warunki niż w domu. Dlatego, jeśli chodzi o aranżację balkonu czy też tarasu, postaw na meble przystosowane do tych warunków.

Stwórz swój magiczny kącik

Aranżacja tarasu i balkonu to także wybór dodatków i akcesoriów. Jeśli chcesz stworzyć magiczny kącik, dobrym pomysłem będą lampiony, lub lampki. Dobrym pomysłem będą również wygodne kolorowe poduszki, które w razie złej pogody zawsze można schować w domu. Możesz także pomyśleć o kwiatach doniczkowych, które hodować można na zewnątrz. Sprawdź nasze artykuły na temat urządzania balkonu, gdzie znajdziesz więcej inspiracji. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi artykułami na temat aranżacji ogrodu.

4 września, 2020 0

Jak wybrać gzyms balkonowy?

przez MW

W ostatnich etapach wykończenia warto zwrócić uwagę na elementy związane z dekoracją elewacji. W tym artykule przybliżymy temat gzymsów balkonowych.…

21 sierpnia, 2020 0

Jak urządzić taras?

przez MW

Mieszkanie z tarasem to spełnienie marzeń tych, którzy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Taras to przestrzeń na granicy domu…