Blaty z konglomeratu silestone i ich zalety

Blaty z konglomeratu silestone i ich zalety

13 stycznia, 2021 0 przez D B

 

Jesteś na etapie wykańczania kuchni czy też remontu starej przestrzeni kuchennej? Sprawdź w naszym artykule dlaczego blaty z konglomeratu silestone to dobre rozwiązanie.

Kuchenne blaty – na jakie się zdecydować?

Kuchenne blaty to ważny element, dzięki któremu możemy zapewnić sobie odpowiednią przestrzeń do wykonywania codziennych posiłków oraz przygotowywania przekąsek. Co więcej, blaty to również miejsce przechowywania wszelakich sprzętów kuchennych, do których chcemy mieć szybki dostęp na przykład takich jak toster, blender kielichowy, ekspres do kawy czy młynek, pojemniki z ulubionymi przyprawami. Blat w kuchni musi być wytrzymały i odporny. Czy blaty z konglomeratu taki właśnie będzie?

 

 

Dlaczego warto wybrać blaty z konglomeratu silestone?

 

 

blaty z konglomeratu silestone

 

Warto wspomnieć, że ze względu na właściwości aseptyczne konglomeratu stosuje się go do produkcji armatury sanitarnej ale rownież do produkcji blatów kuchenny czy łazienkowych. Niska porowatość sprawia, że blaty z konglomeratu silestone jest doskonały do pomieszczeń o wysokiej wilgotności. Jony srebra zaś, sprawiają, że konglomerat nabywa cechy antybakteryjne. To produkt, który spełni Twoje wymagania i będzie praktyczny. Silestone to marka hiszpańskiej grupy Cosentino odpowiedzialna za produkcję płyt konglomeratowych, z których wykonane są blaty kuchenne i łazienkowe. Ważne, iż Silestone są wykonane w ponad 90% z naturalnego kwarcu! Co więcej, producent daje możliwośc wyboru z ponad 80 kolorów i tekstur zatem każdy znajdzie opcję estetyczną do danej aranżacji wnętrza.

Zagłosuj!

0 / 5. 0