Designerskie hokery w Twojej kuchni

Designerskie hokery w Twojej kuchni

15 maja, 2020 0 przez MW

Urządzasz swoją nową kuchnię i zastanawiasz się jakie wyposażenie wybrać? Designerskie hokery pomogą Ci stworzyć wyjątkowe wnętrze. Sprawdź nasz artykuł!

Jakie designerskie hokery wybrać?

Jeszcze kilka lat temu hokery mogliśmy znaleźć wyłącznie w kuchni lub jadalni. Dziś to modny dodatek, którey może pełnić wiele funkcji. Znani projektanci prześcigają się w niekonwencjonalnych pomysłach na stworzenie solidnych i designerskich hokerów. Podczas wyboru warto zastanowić się nad ich zastosowaniem. Jeśli mają one znajdować się przy wyspie kuchennej to musimy dobrać produkty o odpowiedniej wysokości. Istotna kwestia w takim przypadku to także możliwość ich montażu. Dzięki temu krzesło staje się bardziej stabilne, jednak nie mamy możliwości przenoszenia ich w inne miejsce. Wygodne hokery możemy umieścić także w salonie czy sypialni. Ich rozmiary są wtedy znacznie mniejsze. Jest to też bardzo oryginalne umieszczenie, które zaskoczy nie jedną osobę.

hokery

Jaki materiał będzie najlepszy?

Wszystko zależy od naszych upodobań. Designerskie hokry tworzone są zarówno z drewna, jak i metali. To wnętrz bardziej industrialnych niezwykle pasować będą produkty wykonane z naturalnych materiałów. Dobrze prezentują się również krzesła, w których zastosowano mieszanki tworzyw. Hokery w stylu retro najczęściej łączą stal z drewnem. To piękne oraz solidne połączenie. Warto też zawrócić uwagę na siedzisko, powinno być jak najbardziej wygodne.

Zagłosuj!

0 / 5. 0