Dom nad Jeziorem Czorsztyńskim

Dom nad Jeziorem Czorsztyńskim

30 września, 2020 0 przez A B

Marzy Ci się dom w góralskim stylu? Potrzebujesz ciszy i spokoju? Jeśli męczą Cię duże aglomeracje, a miejski klimat Ci nie służy, to dom nad Jeziorem Czorsztyńskim z pewnością wpisze się w Twoje oczekiwania. Dlaczego warto zainteresować się tą inwestycją? Sprawdź to!

Dom nad Jeziorem Czorsztyńskim – miejsce ciszy i relaksu

Jeśli coraz bardziej myślisz o tym, aby zamieszkać w spokojnej okolicy, to tereny wokół Jeziora Czorsztyńskiego zagwarantują Ci idealne miejsce do relaksu. To właśnie w tej malowniczej części Małopolski powstał specjalny kompleks willi jednorodzinnych. Co więcej, z domu nad Jeziorem Czorsztyńskim rozpościera się widok na łańcuchy górskie – Pienin, Tatr i Gorców. To idealne miejsce dla osób, które potrzebują wyciszenia po codziennych obowiązkach, a także dla wszystkich spragnionych różnorodnych aktywności – wycieczek pieszych, spływów kajakowych, przejażdżek rowerem, a nawet quadem. Jedno jest pewne – okolica domu nad Jeziorem Czorsztyńskim zagwarantuję Ci wiele wrażeń. 

Poczuj góralski klimat w domu nad Jeziorem Czorsztyńskim

Dom nad Jeziorem Czorsztyńskim czerpie inspiracje z małopolskiej architektury, a także otaczającej obiekt natury. Co więcej, kompleks powstał z dbałością o najmniejsze detale takie jak: specjalne zdobienie, tradycyjne wzornictwo czy góralską kolorystykę. Połączenie nowoczesnych rozwiązań z góralskimi akcentami sprawia, że dom jest jedyny w swoim rodzaju. Z myślą o środowisku naturalnym, dom nad Jeziorem Czorsztyńskim może zostać wyposażony w system smart house. Nie zwlekaj! Zapoznaj się z ofertą i postaw na sprawdzone rozwiązania. 

 

Zagłosuj!

0 / 5. 0