Dom przy Filharmonii – zamieszkaj w sercu Katowic

Dom przy Filharmonii – zamieszkaj w sercu Katowic

23 kwietnia, 2021 0 przez A B

Szukasz mieszkania w centrum Katowic? Sprawdź, czym wyróżnia się dom przy Filharmonii i dlaczego warto zapamiętać ten adres!

 

Spis treści

 

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do stwierdzenia, jak ważnym aspektem podczas wyboru mieszkania jest lokalizacja. To, gdzie mieszkamy, ma duży wpływ na to, jak wyglądasz nasza codzienność, ile czasu spędzamy w rozjazdach, ile zajmuje nam powrót z pracy. A co, gdyby tak zamieszkać w centrum miasta w niewielkiej odległości od najważniejszego węzła komunikacji? Sprawdź, czym wyróżnia się dom przy Filharmonii i dlaczego ta inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących mieszkania w Katowicach.

Dom przy Filharmonii – najlepszy adres w mieście

Zlokalizowane zaledwie 300 metrów od dworca PKP i Galerii Katowickiej mieszkania, to idealna opcja dla wszystkich osób, które cenią sobie szybki i sprawny dojazd w różne części miasta. Co więcej, mieszkania znajdują się w prestiżowym sąsiedztwie Filharmonii Śląskiej, co jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowość tego miejsca. 

Co warto wiedzieć o domach przy Filharmonii?

Inwestycja została stworzona z myślą o najmniejszych detalach. Cały budynek ze względu na wykorzystaną bryłę i formę nawiązuje do tradycji katowickiego modernizmu. Co więcej, dynamiczne linie elewacji i przeszkolone loggia w pełni wpisują się w założenia śródmiejskiej architektury i nowoczesnego designu. Ukończenie budowy domu przy Filharmonii zaplanowane jest już na II kwartał 2021 roku. Zapoznaj się z ofertą Wawel Service po więcej szczegółów! 

Zagłosuj!

0 / 5. 0