Jak wygląda sypialnia w stylu amerykańskim?

Jak wygląda sypialnia w stylu amerykańskim?

17 grudnia, 2020 0 przez MW

Sypialnia w stylu amerykańskim-kto o niej nie marzył w dzieciństwie. Wszystko za sprawą amerykańskich filmów i seriali. Przeczytaj nasz artykuł, aby wdrożyć marzenia w życie.

Spis treści

Jak wygląda sypialnia w stylu amerykańskim?

Charakterystycznym elementem sypialni w stylu amerykańskim jest ogromne łóżko w centralnej części pokoju. Zazwyczaj łóżko jest w wariancie kontynentalnym. Oznacza to, że jest zbudowane z kilku warstw materacy. Łóżka mają też często ogromne baldachimy i drewniane stelaże z eleganckimi zdobieniami. Na łóżku leży puchata pościel z dużą ilością poduszek. Przed łóżkiem znajduje się zazwyczaj siedzisko, ale też skrzynia. Sama sypialnie wyposażona jest często w komody oraz osobny pokój na garderobę. Czasami widuje się również osobną łazienką. Wszystko też zalezy od konkretnego stanu. W niektórych sypialnie są podobne do europejskich odpowiedników. Kluczowym sypilani jest oczywiście toaletka lub biurko. W oknach znajdują się rolety drewniane a na suficie wiatrak. Podłoga wytłoczona jest miękką wykładziną o różnej kolorystyce.

postel s úložným prostorem do ložnice

Gdzie kupić meble pasujące do stylu amerykańskiego?

Wiele sklepów meblowych oferuje meble, których design jest podobny do stylu amerykańskiego. Szczególnie jeśli chodzi o łóżka. W sklepie Dreams Design można zamówić łóżka kontynentalne na wymiar. To ogromne ułatwienie. Dodatkowo każdy projekt może być dowolnie modyfikowany, aby jeszcze lepiej dopasować się do klimatu danego miejsca. Stwórz sypialnie jak z amerykańskiego filmu. Sypialnia w stylu amerykańskim może być Twoja!

Sprawdź również nasze artykuły z kategorii: Aranżacja salonu!

Zagłosuj!

5 / 5. 1