Najpiękniejsze tapety do sypialni

Najpiękniejsze tapety do sypialni

28 października, 2020 0 przez J P

Doskonałym sposobem na odświeżenie domowej przestrzeni, w szczególności w przypadku przestronnych wnętrz, jest tapeta. Szubko urozmaica aranżację, dodaje jej kolorytu i buduje lepszą strukturę przestrzenną. Dzięki wprowadzeniu podobnego dodatku, przestrzeń jest delikatnie podkreślona, a modne wzory dodają jej wyjątkowego charakteru.

Jakie tapety sprawdzą się w Twoim domu?

Nieustannie ogromnym powodzeniem cieszą się modele nawiązujące do stylu retro. Właśnie one uznawane są za najpiękniejsze tapety do sypialni, które swoją symetrią i spójnością kolorystyczną. Takie dodatki doskonale uzupełniają umeblowanie pomieszczenia, podkreślają jego symetrię i optycznie powiększają przestrzeń. Na popularności zyskują również modele nawiązujące do stylu urban jungle.

Jakie, najpiękniejsze tapety do sypialni wybrać?

Najpiękniejsze tapety do sypialni w tym nurcie to projekty nawiązujące do świata roślin – pełne intensywnej zieleni, splątanych, rozwiniętych liści monstery, długich, ciemnych listków bluszcza i innych, intensywnie zielonych pędów roślin. To rozwiązanie jest jednak niezwykle intensywne i warto dokładnie rozważyć wprowadzanie podobnego sposobu zdobniczego – najlepiej sprawdzi się na jednym ze ścian, by nie przytłoczyć przestrzeni!

Najpiękniejsze tapety do sypialni – może delikatny styl angielski

Trudno o bardziej znamienny element wystroju brytyjskich domów niż kwieciste tapety. Są niezwykle urokliwe, bogate w detal, uznawane są za najpiękniejsze tapety do sypialni. Zwykle bazują na pastelowych kolorach – błękicie przełamanym bielą, różu, brzoskwini i kremie. Wyjątkowe dodatki utrzymane w tej stylistyce nadadzą przestrzeni delikatności i subtelnego piękna.

Kwiecisty element wystroju sprawdzi się szczególnie dobrze w sypialni i na korytarzu. Warto wprowadzić podobny element również na korytarzu lub w przedsionku – by rozweselić przestrzeń i zaprosić odwiedzających do eksplorowania domu. Z pewnością tapety w stylu angielskim rozjaśnią wnętrze i nadadzą mu delikatności.

Zagłosuj!

0 / 5. 0