Budownictwo: nowoczesne domy pasywne NF15

Budownictwo: nowoczesne domy pasywne NF15

3 sierpnia, 2022 0 przez D B

Alternatywne sposoby budowania cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wiele rodzin, singli czy seniorów decyduje się na domy jednorodzinne czy też bliźniaki zamiast kupowania mieszkania. Dlaczego? Z pewnością jednym z powodów są rosnące ceny nieruchomości w małych, dużych i średnich miejscowościach. Budowa domu za miastem jest inną opcją zapewnienia sobie i swoim bliskim miejsca do życia. Dlaczego warto zwrócić uwagę na nowoczesne domy pasywne NF15?

Energooszczędne domy jednorodzinne

modne nowoczesne domy pasywne NF15

Domy energooszczędne, jak sama nazwa wskazuje budowane są z użyciem technologii pozwalających na zmniejszenie użytkowania energii. Przy obecnym stanie rynku, energooszczędność to mądre posunięcie. Domy eko takie jak modele kanadyjskie, skandynawskie, modułowe czy pasywne mogą spełniać wszystkie nasze wymagania – designerskie, powierzchniowe a także związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego na co dzień.

Nowoczesne domy pasywne NF15 budowane przez Ibudhaus

Czy wiesz, że domy pasywne to budowle, które muszą spełniać konkretne wymagania i normy? Budowlę możemy nazwać  pasywą tylko wtedy, gdy w ciągu roku wykorzystuje maksymalnie 15 kWh/m2 energii do ogrzewania budynku. By osiągnąć owy efekt firmy specjalizujące się w pasywnych rozwiązaniach na rynku nieruchomości, wykorzystują najnowsze technologie ale również alternatywne źródła energii. Nowoczesne domy pasywne NF15 to pozycja z oferty przedsiębiorstwa Ibudhaus. Jaki jest koszt ich budowy oraz eko rozwiązania zastosowane w projektach? Przeczytaj na stronie producenta domów – Ibudhaus.

Zagłosuj!

0 / 5. 0