Opryskiwacze ogrodowe – do ochronnych i pielęgnacyjnych prac!

Opryskiwacze ogrodowe – do ochronnych i pielęgnacyjnych prac!

30 kwietnia, 2020 0 przez M W

Zajmujesz się ogrodem, a może masz sad, szklarnie lub uprawę warzyw? Szukasz pomocnych sprzętów, które pomogą Ci w odpowiedni sposób zadbać o rośliny? W Twoim ogrodzie pojawiły się chwasty i chcesz się ich jak najszybciej pozbyć? W ochronnych i pielęgnacyjnych pracach z pewnością przydadzą się opryskiwacze ogrodowe. Służą one do aplikacji środków ochrony roślin i nawozów oraz do wyeliminowania niechcianych chwastów. Dostępne w wielu wariantach! Sprawdź ofertę i wybierz najbardziej odpowiedni sprzęt dla siebie.

Opryskiwacze ogrodowe

Jakie opryskiwacze ogrodowe warto wybrać?

Opryskiwacze są z reguły bardzo lekkie. Aspekt ten ma zapewnić swobodę wykonywania pracy oraz przenoszenie pojemnika z dowolnego miejsca na inne. Do mniejszego ogrodu idealnie sprawdzą się opryskiwacze 2 litrowe, natomiast na polach uprawnych czy w szklarniach warto postawić na sprzęty z szelkami, które umożliwiają ustawienie opryskiwacza na plecach. W ten sposób praca przebiega o wiele szybciej i efektywniej. Warto zwrócić też uwagę na to czy opryskiwacze ogrodowe zostały wykonane z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej. Do wyboru jest też zakres mocy strumienia, który będzie nadawany. Dopasuj go do preferencji oraz potrzeb.

Opryskiwacze ogrodowe zapewniają bezpieczeństwo pracy

W trakcie nawożenia czy pielęgnacji roślin w ogrodzie, szklarni czy na polu uprawnym warto przede wszystkim pamiętać o swoim zdrowiu i bezpieczeństwie. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na ubiór i ochronę twarzy. Wiele nawozów czy innych środków ochrony roślin mogą mieć szkodliwe działanie na nasza skórę lub drogi oddechowe. Dlatego warto zwrócić uwagę na to czy opryskiwacze ogrodowe maja  wysokiej jakości uszczelnienia oraz podstawę, która stabilizuje zbiornik. Te aspekty potrafią dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo pracy.

Zagłosuj!

0 / 5. 0