Panele podłogowe-jak wybrać?

Panele podłogowe-jak wybrać?

31 lipca, 2020 0 przez MW

Panele podłogowe czy parkiet? To pytanie w trakcie remontu zadaje sobie wiele z nas. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o panelach podłogowych.

Jakie panele podłogowe wybrać?

Wszystko zależy od stylu naszego pomieszczenia. Wnętrza w stylu skandynawskim lub boho świetnie prezentują się jasne panele podłogowe. Natomiast w bardziej klasycznych stylach, gdzie meble są w trochę ciemniejszych odcieńach, podłoga w kolorze dębu będzie pasować idealnie. Kolejna kwestia to ich rodzaj. W ofertach wielu sklepów budowlanych znajdziemy panele winylowe oraz klasyczne. Inne ważne aspekty to klasa ścieralności, struktura i V-fuga.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Wielu ekspertów w tej dziedzinie zgadza się z tym, że nie zawsze cena powinna być decydująca o zakupie danych paneli. Często możemy spotkać się z tym, że lepiej dopasowany produkt do naszego pokoju będzie nieco tańszy. Staraj się wybierać panele podłogowe, które nie wymagają klejenia. W ten sposób oszczędzisz wiele czasu oraz pracy. Podczas montażu pamiętaj o prawidłowym kierunku ich układania. Po ich instalacji zakup specjalne płyny do ich pielęgnacji. W ten sposób będziesz dłużej cieszyć się nienaganną prezencją swoich paneli podłogowych. Ponadto zawsze przed zakupem sprawdzaj oferty w internecie, w ten sposób szybko i łatwo ocenisz oferty.

Zagłosuj!

5 / 5. 1