Ślubny fotoobraz na płótnie

Ślubny fotoobraz na płótnie

23 marca, 2022 0 przez A S

W dniu ślubu prawdopodobnie poświęciliście wiele uwagi fotografii. Począwszy od wyboru odpowiedniej osoby, która uwieczni Wasze wyjątkowe chwile, poprzez czas spędzony na przygotowaniach, a skończywszy na wykonywaniu różnorodnych zdjęć. Może się wydawać, że na razie dobrze jest zachować zdjęcia w formie cyfrowej, ale posiadanie fotoobrazu na płótnie w domu będzie Ci codziennie przypominać o łączącej Was miłości, radości, którą odczuwaliście, a także uhonoruje czas i energię, które włożyliście w stworzenie wymarzonego dnia ślubu!

Jesteście gotowi, aby wydrukować zdjęcia ślubne, ale wciąż nie wiecie, od czego zacząć? Podpowiadamy! Wybierz ulubione zdjęcie ze ślubu i zamów fotoobraz na płótnie, który powiesisz w salonie, sypialni, a może w wejściu do domu.

fotoobraz na płótnie

Opowiedz historię za pomocą fotoobrazów na płótnie

Dzięki oprawionym w ramki fotoobrazom na płótnie możesz opowiedzieć historię swojego dnia na pięknej ściance z waszymi zdjęciami. Niezależnie od tego, czy chcesz ją umieścić w salonie, w wejściu czy w sypialni, możesz przedstawić historię swojego ślubu na zdjęciach.

Dołącz do niej mniejsze ramki z przygotowaniami i pozowaniem z osobami towarzyszącymi, dodaj średniej wielkości sceny z ceremonii i przyjęcia, a także skup się na centralnym punkcie z ulubionym zdjęciem tylko Waszej dwójki.

Uwiecznij ten moment – stwórz fotoobraz na płótnie

Czy w dniu ślubu mieliście jakiś szczególny, osobisty moment, w którym byliście tylko we dwoje? Niezależnie od tego, czy było to pierwsze spojrzenie, pierwszy pocałunek, czy pierwszy taniec, uwielbiamy pomysł, aby umieścić fotoobraz na płótnie w takim miejscu w Waszym domu, aby mogli je zobaczyć tylko Wy dwoje!

Zagłosuj!

5 / 5. 1