Stylowy, złoty żyrandol STICK GOLD V a wyszukane wnętrze

Stylowy, złoty żyrandol STICK GOLD V a wyszukane wnętrze

23 marca, 2021 0 przez D B

 

Złote to odcinek który coraz częściej pojawia się w wykończeniu ale także wyposażeniu wnętrz kojarzy się ze stylem Glamour ale także w nowoczesnym podejściu do architektury może być również wykorzystywany we wnętrzach rustykalnych czytasz minimalistycznych jako mocny akcent aranżacyjny. W tej roli doskonale sprawdzi się Złoty żyrandol STICK GOLD V.

W jakich wnętrzach złoty żyrandol zaprezentuje się perfekcyjne

złoty żyrandol STICK GOLD V

Złoty żyrandol STICK GOLD V jest to połączenie intensywnego koloru, który z pewnością zwróci uwagę z prostą, aczkolwiek pomysłową formą i kształtem. Lampa składa się z pięciu żarówek, które dają ciepłe, żółte światło. Materiał oprawy wykonany jest ze stali oraz z aluminium. Szerokość lampy wynosi maksymalnie 73 cm, natomiast jej wysokość to od 90 do 120 cm. Lampa odnajdzie się doskonale we wnętrzach nowoczesnych, designerskich ale także w pomieszczeniach urządzonych w stylu minimalistycznym czy tradycyjnym, gdzie chcemy zabawić się formą.

Złoty żyrandol STICK GOLD V w Perfektmarket

To sklep internetowy, który oferuje szeroki wybór modnego oświetlenia. W ofercie perfektmarket znajdziemy przede wszystkim produkty wykorzystujące technologie ledowe. W katalogu dostępne są lampy stołowe, podłogowe, dziecięce, betonowe, drewniane, kinkiety i plafony. Ale także oprawy halogenowe a wśród nich także oprawy ruchome. Dodatkowo zwracamy uwagę na fakt, iż perfektmarket oferuje także taśmy LED RGB oraz rgbw oraz profile aluminiowe, które zabezpieczają taśmy ledowe oraz wszelkiego rodzaju zasilacze do oświetlenia ledowego. To właśnie tam znajdziemy wspomniany designerski żyrandol!

Zagłosuj!

0 / 5. 0