Topbrewer – minimalistyczny dodatek do Twojej kuchni

Topbrewer – minimalistyczny dodatek do Twojej kuchni

22 listopada, 2021 0 przez ZuzSa

Urządzenie minimalistycznej kuchni nie jest prostym zadaniem. Warto ją więc wyposażyć w urządzenia, które nadadzą jej takiego wyglądu. Zdecydowanie należy do takich ekspres do kawy Topbrewer. Czy jest równie praktyczny, co piękny? Sprawdźmy, co warto wiedzieć o tym urządzeniu.

Topbrewer – raj minimalistów

Topbrewer to naprawdę piękne urządzenie, którego design docenią fani minimalizmu. Większość urządzenia jest bowiem zabudowane i można schować je pod blatem. Daje to naprawdę minimalistyczny i nowoczesny efekt. Dla użytkownika widoczny jest jedynie dyfuzor, oraz pulpit do sterowania. Producenci dodają również, że jest on bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Jeśli więc szukasz ekspresu do minimalistycznej kuchni, to urządzenie będzie dla Ciebie idealne!

topbrewer

Zaparz kawę za pomocą aplikacji!

Myślisz, że zalety Topbrewera na jego wyglądzie się kończą? Nic bardziej mylnego. Jest to bardzo nowoczesne urządzenie, w którym wykorzystano najnowszą technologię. Kawę w tym ekspresie możesz bowiem zaparzyć za pomocą aplikacji! Połóż się wygodnie na kanapie i ustaw ekspres za pomocą smartfona. Kiedy podejdziesz do urządzenia, gorąca kawa będzie już na Ciebie czekać. Widzisz jakie to proste? To zupełnie nowe rozwiązanie, którego nie znajdziesz wśród starszych ekspresów. Jest on więc nie tylko piękny, ale również bardzo praktyczny.

Zagłosuj!

0 / 5. 0