Blender KitchenAid 5KSB4026ECA czerwony karmelek – jak działa?

Blender KitchenAid 5KSB4026ECA czerwony karmelek – jak działa?

3 lipca, 2020 0 przez J P

Jeśli zdrowy sok, to tylko wyciskany własnoręcznie, w domowym zaciszu. Dla pasjonatów tego, co świeże, i naturalne najlepszym produktem okaże się blender KitchenAid 5KSB4026ECA czerwony karmelek. Dlaczego warto wybrać ten model do swojego domu? – Spieszę z odpowiedzią!

Niezawodny blender w Twojej kuchni

Siłą modelu jest, niewątpliwie, jego lekki i poręczny korpus. Urządzenie kielichowe jest kompaktowe i pozwala na umieszczanie twardych, kłopotliwych w obróbce produktów. Dzięki systemowi delikatnie podkręconych ostrzy, urządzeni AGD pozwala na rozdrabnianie składników miękkich i pełnych miąższu oraz tych twardszych – orzechów, ziaren czy listków. Blender KitchenAid 5KSB4026ECA czerwony karmelek posiada kompleksowy system działający w obrębie kilku dedykowanych programów z możliwością pulsacyjnego mielenia produktów.

Wydajny blender KitchenAid 5KSB4026ECA czerwony karmelek.

Blender KitchenAid 5KSB4026ECA czerwony karmelek – właściwości

Pojemny kielich pomieści aż 1,4L składników a specjalnie wyżłobione ścianki umożliwiają kierowanie zawartości w samo jądro ostrzy. Blender KitchenAid 5KSB4026ECA czerwony karmelek działa w oparciu o noże wykonane ze stali nierdzewnej o grubości 3 mm, każdy z nich – w zupełnie innej konfiguracji, by nie drenować dopływu składników do żadnego zakamarka sprzętu. Kwadratowa pokrywka okalająca urządzenie i dopasowany do niego korek zabezpiecza przed wyciekiem zmiksowanej masy. Urządzenie zbudowane z wymiennych, łatwych w konserwacji części można myć w zmywarkach. Dzięki rączce i intuicyjnemu systemowi programowania, gwarantuje szybką i skuteczną pracę.

Przetestuj go już dziś!

 

Zagłosuj!

5 / 5. 1