Nowoczesne obrazy – ręcznie zdobione przez autorkę!

Nowoczesne obrazy – ręcznie zdobione przez autorkę!

29 czerwca, 2020 0 przez M W

Szukasz unikatowych i niepowtarzalnych dodatków do wnętrz? Lubisz wyróżniać się z tłumu i inwestować w prawdziwe dzieła sztuki? W Galerii w Chmurach znajdują się nowoczesne obrazy ręcznie zdobione przez autorkę – Annę Borkowską. Grafiki, tryptyki i obrazy mają swoją unikatową technikę wykonania. Są dedykowane do nowoczesnych wnętrz, które zostały urządzone w stylu skandynawskim, loftowym czy klasycznym. Szczególnie polecane osobom, które zwracają uwagę na estetykę wnętrza. Sprawdź co jeszcze je wyróżnia!

Nowoczesne obrazy

Nowoczesne obrazy to salonu, sypialni i jadalni!

Nowoczesne obrazy wykonane są przez polską artystkę Annę Borkowską. Nadają one niepowtarzalny efekt i urok wnętrzom. Dodatkowo są one zdobione kryształkami, występują też zdobienia strukturalne. Wszystkie z nich są tworzone w motywie natury 100%. Przeważają ptaki i rośliny. Dzieła te wykonane są w sposób delikatny, rozświetlający wnętrza. To dodatkowy aspekt, który wpływa na to, że obrazy te są chętnie wybierane! Grafiki maja wymiary 73×53, z kolei tryptyki są dedykowane do salonu i sypialni.

Co wyróżnia nowoczesne obrazy z Galerii w Chmurach?

Nowoczesne wnętrza wymagają unikalnych dodatków, które będę stanowiły niesamowite kompozycje i połączenia. Nowoczesne obrazy jako całość są uniwersalne i mają wysoką jakość wykonania. Po zmianie ramy mogą pasować do innego wnętrza stąd jego uniwersalność. Wszystkie obrazy są ręcznie podpisane przez autorkę i każdy z obrazów ma niepowtarzalne zdobienie. To co jeszcze je wyróżnia to firmowy znak oraz tłoczona sygnatura logo na obrazach.

 

Zagłosuj!

0 / 5. 0