Czym wyróżnia się nowa inwestycja Piasta Park IV?

Czym wyróżnia się nowa inwestycja Piasta Park IV?

10 sierpnia, 2020 0 przez A B

Chcesz odpocząć od zgiełku miasta? Zależy Ci na tym, aby znaleźć mieszkanie zlokalizowane w pobliżu terenów zielonych? Piasta Park IV to inwestycja, która jest kontynuacją poprzednich etapów budowy osiedla, cieszącą się dużą popularnością na rynku mieszkaniowym. Sprawdź, co do zaoferowania mają mieszkania zlokalizowane w tej części Krakowa!

Piasta Park IV – mieszkania w pobliżu terenów zielonych

Jeśli szukasz mieszkania, które będzie zlokalizowane z dala od autostrad, dróg szybkiego ruchu, a także najbardziej tłocznych ulic, to inwestycja Piasta Park IV może zapewnić Ci znalezienie idealnego miejsca, w którym można się wyciszyć i zrelaksować po całym dniu w pracy. Mieszkania zlokalizowane są w niedalekiej odległości od zielonej przestrzeni. Wokół budynku znajdują się ścieżki do joggingu i spaceru, place zabaw dla dzieci i boiska sportowe, co z pewnością wpisze się w oczekiwania osób prowadzących aktywny tryb życia. Dodatkowo, z okna mieszkań rozpościera się widok na park, a dla mieszkańców zostaną stworzone specjalne ogródki. 

Dlaczego warto zainteresować się inwestycją Piasta Park IV? 

Prowadzisz aktywny tryb życia? Lubisz śledzić aktualne wydarzenia kulturalne, jednak jednocześnie zależy Ci na tym, aby mieszkać w pobliżu sporej ilości terenów rekreacyjnych? Inwestycja Piasta Park IV zlokalizowana jest w niedużej odległości od Plant Bieńczyckich, Batowic oraz Zbiornika Wodnego Zasławice, gdzie można planować wędrówki piesze, jak i rowerowe. Co więcej, ta część Krakowa jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum, dlatego dotarcie do części historycznej można dostać się zarówno samochodem, tramwajem, jak i autobusem. Piasta Park IV powstała z myślą o tym, aby ułatwić codzienne funkcjonowanie, dlatego w okolicy inwestycji znajdują się sklepy spożywcze, apteki, restauracje i różne punkty usługowe. 

Zagłosuj!

0 / 5. 0