Mata akustyczna samoprzylepna-jak działa?

Mata akustyczna samoprzylepna-jak działa?

18 sierpnia, 2020 0 przez MW

Pragniesz wyciszyć swoje pomieszczenie? Wypróbuj mate akustyczną samoprzylepną, która jest prosta w montażu oraz bardzo skuteczna.

Jak działa mata akustyczna samoprzylepna?

Posiada ona po swojej spodniej stronie warstwę kleju, który jest bardzo mocny i solidnie przytwierdza mate do podłoża. Jest to także bardzo wygodny sposób montażu, ponieważ nie musimy wykorzystywać dodatkowego kleju kontaktowego. To sprawia, że instalacji możemy dokonać samodzielnie, bez pomocy fachowców. Mata akustyczna samoprzylepna może być wykorzystywana jako wyciszenie ścian, podłogi czy samochodu. Ma wiele zastosowań. Efekty jej działania zauważysz już pierwszego dnia. Przed montażem maty, upewnij się że wybrana powierzchnia jest dokładnie oczyszczona. Zwróć uwagę na wszelkie drobinki oraz kurz. Ich występowanie może obniżyć działanie kleju oraz spowodować wystąpienie wybroczyn na macie.

pianka PE

Gdzie kupić?

Najlepiej udać się do specjalistycznego sklepu, który zajmuje się dystrybucją produktów o najwyższej jakości. Możemy znaleźć je stacjonarnie w swoim mieście. Warto też sprawdzić ceny w internecie i porównać oferty sklepów. To bardzo ułatwi proces zakupowy. Mata akustyczna samoprzylepna dostępna jest w wielu rozmiarach oraz rodzajach materiału. Znajdziesz ją m.in. w sklepie Bitmat, który od lat specjalizuje się w sprzedaży produktów do wygłuszania mieszkań, domów oraz samochodów. Zajrzyj na stronę sklepu, aby przejrzeć pełen asortyment.

Zagłosuj!

0 / 5. 0