Fotel z masażem – jak działa ten mebel?

Fotel z masażem – jak działa ten mebel?

12 października, 2020 0 przez J P

Konsultacja rehabilitanta, joga, stretching. Podejmujesz się kolejnych metod walki z bólem kręgosłupa, ale nie możesz pozbyć się charakterystycznego ucisku? Nie opuszcza Cię w pracy; towarzyszy podczas wykonywania domowych obowiązków, a, co najgorsze – również wtedy, kiedy się relaksujesz. Być może fotel z masażem okaże się wsparciem w Twoich problemach?

Jak działa fotel z masażem?

Rolą każdego fotela z masażem jest wytworzenie drgań, które delikatnie rozbijają napięcie pozostające w mięśniach i barkach. Do dyspozycji użytkownika pozostawia się najczęściej kilka programów rozluźniających, które docierają do mięśni głębokich, tym samym zapewniając optymalny poziom relaksu. Wybrane meble posiadają również możliwość rozkładania i angażowania takich partii ciała jak kończyny dolne, przedramiona i kark.

Jaki Fotel z masażem?

Fotel z masażem – kiedy go stosować?

Mebel o właściwościach leczniczych ma na tyle szerokie zastosowanie, że może być używany niezależnie od wieku i kondycji zdrowia. Fotel z masażem może posłużyć nam nawet każdego dnia. Ze stosowania powinni zrezygnować jedynie ci, którzy cierpią na poważne wady kręgosłupa, złamania otwarte i inne problemy zdrowotne związane z nadciśnieniem.

Przed wprowadzeniem regularnej terapii, warto również poczynić testy, dzięki którym sprawdzisz, czy wybrany poziom nacisku jest dla Ciebie odpowiedni. Właśnie dlatego lepszym wyborem okażą się modele z dedykowaną regulacją poziomu nacisku. Pozwól sobie na odrobinę relaksu w zaciszu swojego domu!

Zagłosuj!

0 / 5. 0