Hermetyczny garnek do ekspresowego gotowania Happycall

Hermetyczny garnek do ekspresowego gotowania Happycall

16 lipca, 2020 0 przez J P

Wykorzystaj system niskiego ciśnienia by przygotować smaczny i zdrowy obiad – znacznie szybciej i z zachowaniem ważnych substancji odżywczych. Niezbędny do przeprowadzenia procedury będzie… hermetyczny garnek do ekspresowego gotowania Happycall. Co kryje we wnętrzu to niezwykłe urządzenie? – Przetestowaliśmy je specjalnie dla Ciebie!

Spis treści

Coś specjalnego od firmy Happycall

Lekkie i łatwe w użyciu urządzenie posiada system niskiego ciśnienia – potrójny, dzięki czemu ciepło przenika bezpośrednio do wnętrza i przenosi się lekko do potrawy, którą pragniesz przygotować. Hermetyczny garnek do ekspresowego gotowania Happycall pozwala na regulowanie ilość pary, a dodatkowym uszczelnieniem jest silikonowa podkładka znajdująca się tuż przy pokrywie naczynia. Dodatkowym zabezpieczeniem są uchwyty, które zapewniają jeszcze lepsze i większe ciśnienie oraz przygotowanie znacznie szybciej smacznej i zdrowej potrawy.

Wysokiej jakości hermetyczny garnek do ekspresowego gotowania Happycall.

Wydajny, hermetyczny garnek do ekspresowego gotowania Happycall

Na pokrywie hermetycznego garnka do ekspresowego gotowania Happycall umieszczono specjalny zawór One Touch, który umożliwia błyskawiczne określenie pożądanego poziomu pary. Model jest aluminiowany w zupełnie nowy, innowacyjny sposób. Warstwa spodnia posiada aż osiem warstw dna, co zapewnia utrzymanie najlepszego poziomu ciśnienia i temperatury w jego wnętrzu. Hermetyczny garnek do ekspresowego gotowania Happycall posiada również najbardziej zewnętrzną warstwę która zabezpiecza przed ścieraniem i powstawaniem rys. Dodatkowo, pod spodem produktu umieszczono specjalną wstawkę ze stali nierdzewnej która chroni garnek przed uszkodzeniami.

Sprawdź również artykuły z kategorii aranżacja salonu.

Zagłosuj!

5 / 5. 2