Philips HR1945/80: postaw na zdrowe soki!

Philips HR1945/80: postaw na zdrowe soki!

22 czerwca, 2020 0 przez J P

Po raz kolejny nie wiesz, jaką przekąskę wybrać? Zastanawiasz się, w jaki sposób urozmaicić swoje smaki? Planujesz wprowadzenie nowych rozwiązań w codziennej diecie? W takim razie wyciskarka Philips HR1945/80 powinna stać się Twoim największym przyjacielem. Przy pomocy urządzenia przygotujesz szybko drugie śniadanie wypełnione po brzegi smakiem i witaminami.

W trosce o dobre samopoczucie

Nowoczesne urządzenie powinno działać szybko, być łatwe w konserwacji i zapewniać sporą dawkę wartości odżywczych. Philips HR1945/80 to urządzenie, które spełnia te wymagania. Wewnątrz zastosowano technologi MicroMasticating pozwala szybko wydobyć cenny sok z każdej, najmniejszej nawet cząstki. Własnie dlatego doskonale sprawdzi się do wyciskania cytrusów które, ze względu na swoją strukturę, mogą być trudnym produktem do wyciskania. A w końcu to właśnie one stanowią lwią część sporządzanych przez nas napojów.

Wysokiej jakości wyciskarka philips hr1945/80.

Na lato i zimą: Philips HR1945/80

Urządzenie Philips HR1945/80, jak wynika z testów, radzi sobie z pozyskiwaniem aż 90% soku zawartego w najtwardszych nawet produktach. Kokos, banan, jabłko ale również natka pietruszki czy kopru to tylko kilka przykładowych elementów, które powinny wejść w skład pożywnego napoju. Philips HR1945/80 został dostosowany do przygotowywania soków, shake’ów, koktajli w dowolnej konfiguracji. W zależności od preferencji, wykonasz przy jego pomocy doskonały napój również z produktów mrożonych, które świetnie sprawdzą się w upalne dni.

Sprawdź już dziś jej moc i ciesz się wspaniałym smakiem o dowolnej porze dnia – bez wyrzeczeń!

Zagłosuj!

5 / 5. 1