Sztukateria narożniki – jakie wybrać?

Sztukateria narożniki – jakie wybrać?

30 kwietnia, 2020 0 przez MW

Wykańczasz swoje wnętrza i zastanawiasz się jak je zaaranżować? Sztukateria jest najlepszym dodatkiem podkreślającym klimat pomieszczenia.

Jaką sztukaterię wybrać?

Dobór odpowiedniego modelu nie jest prosty. Popularnymi ostatnio stały się sztukateria narożniki, które są doskonałym wykończeniem sufitów. Stworzysz z nich również ramę na obraz lub lustro. Pasują zarówno do wnętrz bardzo klasycznych oraz nowoczesnych. Ten akcent niewątpliwie nadaje pewną elegancję i gustowność wystroju. Jeśli nie mamy pomysłu na dekoracje ścian, takie narożniki są świetna metodą. Zakryjemy nimi również wszelkie mankamenty i niedociągnięcia podczas remontu. Sztuateria narożniki może przybierać różne kształty, od bardziej stonowanych po prawdziwe antyckie półrzeźby. Należy pamiętać, że narożniki te dobrze wyglądają jedynie w połączeniu z listwami dekoracyjnymi.

 

sztukateria

Z czego wykonane są narożniki?

Produkt stworzony jest z twardej pianki poliuretanowej. Jest ona odporna na wszelkie urazy,odbarwienia czy wilgoć. Sztukateria narożniki nadaje się do malowania każdą farbą. Idealnie pokryjemy całą powierzchnię. Dzięki temu jeszcze lepiej dopasujemy ją do charakteru wnętrza. Możemy z łatwością malować ją pędzlem, wałkiem lub pistoletem. Sam montaż również jest bardzo prosty i intuicyjny. Jeśli chcemy, możemy wykonać go samodzielnie. Jednak warto zwrócić się o pomoc do doświadczonego specjalisty, który dobierze najlepszy wariant i przymocuje solidnie sztukaterię do ściany.

Zagłosuj!

0 / 5. 0