Meble ogrodowe z palet – jak wybrać?

Meble ogrodowe z palet – jak wybrać?

24 kwietnia, 2020 0 przez MW

Aranżacja ogrodu nie jest prostą sprawą. Obecnie najmodniejszym elementem każdego ogrodu są meble z palet. Dowiedz się o nich więcej.

Meble ogrodowe z palet-ekologiczne i wygodne

Na uwagę zasługuje fakt, że meble wykonane z tego rodzaju materiału są w pełni ekologiczne i stworzone z myślą o recyklingu. Z pozoru nudne palety o charakterze przemysłowym stały się niezwykle, oryginalnym  dodatkiem ogrodów, tarasów czy nawet małych balkonów. Meble ogrodowe z palet cieszą się dużą popularnością. Są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach. Ich baza jest stabilna i może pomieścić wiele osób. Ich niewątpliwa zaleta to również możliwość samodzielnego dostosowania elementów do naszych potrzeb.  Ich ceny są zbliżone do tradycyjnych zestawów ogrodowych. Wszystko zależy od wybranego materiału oraz ilości części. Z palet stworzysz duże sofy, stoliki czy fotele. Są bardzo łatwe w konserwacji, dlatego możesz cieszyć się nimi przez wiele lat.

palety

 

Gdzie kupić?

Obecnie wiele firm produkuje stelaże z palet z dodatkowymi poduszkami, które możemy zmieniać według uznania. Meble ogrodowe z palet wykonywane są również przez małych rzemieślników i stolarzy. Są bardzo proste w konstrukcji, dlatego jeśli mamy czas oraz umiejętności możemy zbudować je sami. To świetny początek przygody z hand made. Możemy dowolnie je malować, dopasowywać poduszki oraz układać. Nie zwlekaj i zakup lub stwórz swoje wyjątkowe meble ogrodowe z palet.

Zagłosuj!

5 / 5. 1